Birželio 7-13 dienomis Kauno įvairių tautų kultūrų centro koelgos Arnis Aleinikovas ir Viktorija Lankauskaitė dalyvavo gerosios patirties mainų seminare Larisoje (Graikija). Saulėtos dienos, įkvepianti programa, puiki komanda ir vietos specifikai pritaikytas požiūris!
Meniniai mokytojai ir jaunimo darbuotojai iš penkių organizacijų susitiko, kad praktiškai išbandytų anksčiau surinktus metodus, susijusius su dalyvaujamąja menine intervencija viešojoje erdvėje, bendruomenės ir vietos specifika grindžiamu menu.
Toliau bandomojo etapo metu bus išbandomos šios praktikos per du bandomųjų projektų etapus kiekvienam partneriui. Pagal temą „menais grindžiamas jutiminis tyrinėjimas“ per dviejų dienų trukmės bandomuosius projektus kiekvienoje šalyje bus tyrinėjama, kaip jauni žmonės patiria viešąsias erdves.

Sekite naujienas!